KIEROWCA W PRACY.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Dołącz do nas.

Zajmujemy się tym, co dla Ciebie jest najważniejsze! Chcesz wracać codziennie do domu albo preferujesz ruch dalekobieżny? Szukasz odpowiedzialnej firmy, w której przestrzegane są przepisy czasu jazdy i odpoczynku kierowcy oraz punktualne wynagrodzenie, to dołącz do nas.

Kierowca jest w centrum naszej uwagi.

Dynamiczny zespół wyszukuje i organizuje pracę na terenie całych Niemiec, która najbardziej Ci odpowiada! Troszczymy się o naszych pracowników w sposób indywidualny, dopasowujemy modele pracy, doskonalimy umiejętności.

Nowa praca czeka na Ciebie.

Na naszym rynku pracy można znaleźć aktualne oferty, które wypełniamy z naszymi klientami znajdującymi się w różnych regionach Niemiec. Znamy naszych klientów i ich zapotrzebowanie. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dobrania odpowiedniej oferty.

Zarobki.

Podstawy wynagrodzenia są określone w układzie zbiorowym tzw. Tarifvertrag, a więc zrozumiałe i przejrzyste. Zapewniamy dodatki m.in. za godziny nocne. Dobra praca. Dobre zarobki.

Dołącz do nas. Stań się częścią naszego zespołu!

Jesteśmy firmą zatrudniającą i szkolącą kierowców. Planujemy z naszymi klientami ich zapotrzebowanie kadrowe. Poszukujemy i przygotowujemy indywidualnie kierowców do wykonywania zawodu.Współpracujemy zarówno z największymi jak i z mniejszymi niemieckimi spedycjami. Oferujemy pracę wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Pomagamy w załatwieniu formalności.

Firma FahrerKonzept Personal oferuje pracę kierowcom zarówno z doświadczeniem jak i bez, na zestawach typu: ciągnik siodłowy + plandeka, tandem, pojazdy z osią skrętną (BDF).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy firma FahrerKonzept Personal potrafi dopasować odpowiednią ofertę pracy do potrzeb oraz kwalifikacji naszych kandydatów.

U nas jesteś zawsze pod najlepszą opieką! Znajdziemy pracę dopasowaną do Twoich umiejetności i potrzeb (ruch dalekobieżny bądź codzienne powroty do domu).

Jesteś zainteresowany ale brakuje Ci doświadczenia?
Żaden problem! Zorganizujemy i opłacimy kurs szkoleniowy specjalnie dla Ciebie.
Nabycie oraz doskonalenie umiejętności jest możliwe w naszym ośrodku szkoleniowym lub na terenie przyszłego miejsca pracy.

W pierwszym kontakcie omówimy szczegóły, takie jak:

  • modele czasu pracy, przebieg tras, technologia pojazdów

Potrzebujesz więcej informacji? Zrób pierwszy krok i nawiąż z nami Kontakt.

FahrerKonzept

Wzbudziliśmy zainteresowanie?

Szukasz pracy, która Ci odpowiada? Nawiąż z nami kontakt. Czekamy na Ciebie!

Nasze oferty!